Kompletní informace
 o sázení po internetu
rugby

Bwin (bwin.com) - podrobný průvodce sázkovou kanceláří

Sázkovou kancelář Bwin (bwin.com) řadíme na samý vrchol mezi všemi sázkovými kancelářemi. Opravdu si to zaslouží. Je to nejvhodnější kancelář pro sázení po internetu.

Bonus při prvním vkladu: nenabízí Český jazyk: Ano
Podporované měny: KČ, EUR, USD, GBP Minimální vklad na účet: 300 Kč
Poplatky při výběru: 1. výběr v měsíci zdarma Minimální sázka: 15 Kč
Kompletní informaceRegistraceNáhled registrace

Podrobnosti o sázkové kanceláři Bwin (bwin.com):

 1. Bwin (bwin.com) je světoznámá sázková kancelář s velkou tradicí a nabízí kompletní rozhraní v češtině.
 2. Hodnocení Bwinu světově uznávanou agenturou hodnotící sázkové kanceláře (SBR): "Výborná sázková kancelář. Patří mezi 10% nejlepších sázkových kanceláří na světě".
 3. Sázková kancelář Bwin (bwin.com) se může chlubit již více než 4 000 000 uživatelů. Mimo jiné je to také hlavní sponzor portugalské fotbalové ligy a generální sponzor AC Milán.
 4. Bezproblémový vklad peněz do sázkové kanceláře Bwin (odzkoušeno):
  1. Bankovním převodem - doporučujeme. Společnost Bwin má účet u Raiffeisen banky (E-Banky), která má své pobočky i v ČR. Jednoduše zadáte příkaz k úhradě ze svého účtu na účet 219 946 7001 / 5500, kde ve zprávě pro příjemce uvedete své referenční číslo. To najdete po registraci a přihlášení vpravo nahoře v sekci Platby a dále z nabídky vyberete Bankovní převod. Otevře se Vám tabulka s Vaším referenčním číslem. Vklad Vám bude připsán do tří dnů od převodu peněz. Za bezproblémový převod ručíme. Společnost Bwin je opravdu špička v sázení po internetu, nemusíte mít žádné obavy.

  2. Přes internet. peněženku (Moneybookers/Neteller) - V sekci Platby vyberete Moneybookers. Objeví se Vám tabulka, kde vyplníte Váš e-mail u Moneybookers a částku, kterou chcete vložit a zvolte Provést platbu. Otevře se Vám přihlašovací stránka k Moneybookers. Vepište Vaše přihlašovací údaje a poté potvrďte převáděnou částku. Ihned po odklepnutí potvrzení se peníze objeví na Vašem účtu u Bwin (bwin.com) a můžete začít sázet.

  3. Kreditní kartou - Zvolíte-li platbu platební kartou (nejrychlejší a dokonale zabezpečený způsob), budete mít peníze na svém sázkařském účtu k dispozici ihned. Pro platbu kartou zvolíte v sekci Platby platbu kreditní kartou (Visa, Mastercard, Diners Card). Dále postupujete podle instrukcí.

 5. Rychlý výběr peněz ze sázkové kanceláře Bwin (bwin.com) - odzkoušeno:
  1. Na bankovní účet - Výběr peněz je nejjednoduší na bankovní účet. Chcete-li vybrat, pak pod Vaším účtem u Bwin (bwin.com) klikněte na Výplaty. Tady vyberete Bankovní převod. Zbývá doplnit údaje o bankovním účtu, částku k výběru a heslo. První výběr v každém měsíci je bez poplatků, taktéž bez poplatků je každý výběr nad 30 000 Kč. Minimální částka k výběru je 900 Kč, maximální částka není omezena.

  2. Na internetovou peněženku (Moneybookers) - Postupujete naprosto stejně jako u výběru na bankovní účet. Jediný rozdíl je, že v sekci Výplaty zvolíte Moneybookers. Vyplníte potřebné údaje a peníze jsou do dvou dnů převedeny.

  3. Poznámka: Pokud byste měli při vkladu či výběru peněz jakýkoli problém, můžete využít nonstop e-mailovou podporu na adrese platby@bwin.com. Do e-mailu uveďte uživatelské jméno, zvolenou platební metodu a datum problému s platbou. Do 24 hodin obdržíte odpověď od Bwinu. Samozřejmě v češtině.

Shrnutí: Bwin je nadprůměrná a pro české uživatele asi nejlepší možná kancelář vhodná k sázení po internetu. Samozřejmě i zde sázíte bez manipulačních poplatků. Bwin (bwin.com) se může pochlubit nejlépe propracovanými Live sázkami. Stránky jsou v češtině a češtinou se domluvíte i v zákaznické podpoře. Můžete sázet všechny druhy sázek bez omezení. Jedná se o nejoblíbenější sázkovou kancelář.

Registrace u sázkové kanceláře Bwin (bwin.com):

 1. Klikněte na tento odkaz nebo na banner výše. Otevře se Vám stránka sázkové kanceláře Bwin (bwin.com) v novém okně. Zde klikněte na Zaregistrujte se teď.
 2. Vyplňte registrační formulář. Poté už jen zaškrtnete kolonku Jsem starší 18 let. Tím je Vaše registrace hotová a v dalším kroku Vám bude nabídnuta tabulka s možnými způsoby převodu peněz na Vaše hráčské konto.
 3. Na e-mail, který jste uvedli při registraci Vám přijde uvítací zpráva. Pokud máte převedeny peníze, můžete okamžitě začít sázet.

Náhled sázkové kanceláře Bwin

Hlavní stránka Detail sázky Live sázky
Hlavní stránka Detail sázky Live sázky

Přejeme Vám hodně štěstí při sázení po internetu se sázkovou kanceláří Bwin (bwin.com).


ANKETA:

U Které sázkovky nejvíce sázíte?

Bwin 

anketa

Sportingbet 

anketa

Bet365 

anketa

Jiná 

anketa

Celkem hlasů: 121289

NEWSLETTER:

Zanechte nám zde Váš e-mail a my Vám bude zasílát novinky ze světa sázení.