Kompletní informace
 o sázení po internetu
motorky

Sázkové kanceláře

Přehledný seznam sázkových kanceláří s naším hodnocením

Pro výběr té správné sázkové kanceláře vhodné k sázení po internetu existují jistá pravidla. Vybrat byste si měli takovou, která je výborně hodnocena, mluví jazykem, kterému rozumíte (včetně podpory), má výborné kurzy a za vklady či výběry z Vašeho sázkařského konta jsou účtovány nulové nebo minimální poplatky. Všechny dostupné sázkové kanceláře jsme porovnali a dovolujeme si Vám ty nejlepší z nich doporučit. Upozorňujeme, že námi sestavené pořadí internetových sázkových kanceláří se může měnit. Neustále totiž vyhodnocujeme všechny dostupné informace a na základě těch pořadí sestavujeme.

Z důvodu čekání na licence drtivá většina zahraničních SK pozastavila činnost pro občany ČR (nemožnost sázení či registrace). Do získání licencí budeme moci uveřejňovat pouze recenze na licencované (české) sázkové kanceláře

fortuna

1. Fortuna

naše hodnocení: hvězdičkyhvězdičkyhvězdičkyhvězdičky

bonus k prvnímu vkladu: 3000 Kč

Fortuna - první česká sázková kancelář, kterou doporučujeme k registraci. Jestliže sázíte v kamenných sázkovkách, je pro vás internetová sázkovka Fortuny výbornou alternativou. Na internetu k tomu ještě ušetříte za manipulační poplatek, který je v kamenných sázkovkách Fortuny 10%, na internetu od 18.2.2013 Fortuna žádný poplatek neúčtuje!

Více o sázkové kanceláři
Přímá registrace


ANKETA:

Kolik zahraniční sázkovek získá podle Vás licenci?

1-2 
(71662) 26 %
anketa

3-4 
(69328) 25 %
anketa

5 a víc 
(64900) 24 %
anketa

Žádná, zůstane nám tu tipáč, fortuna a oči pro plá 
(66602) 24 %
anketa

Celkem hlasů: 272492

.eu© Sázení.eu