Kompletní informace
 o sázení po internetu
atletika

Fortuna - podrobný průvodce sázkovou kanceláří

Fortuna je první česká sázková kancelář, kterou jsme zrecenzovali. Jestliže sázíte v kamenných sázkovkách, je pro vás internetová sázkovka Fortuny výbornou alternativou. Na internetu k tomu ještě ušetříte za manipulační poplatek.

Bonus při prvním vkladu: 100% (až 3000 Kč) Český jazyk: Ano
Sázení, vklad a výběr v Kč: ANO Minimální vklad na účet: 100 Kč
Poplatky při výběru: Zdarma Minimální sázka: 10 Kč
Kompletní informaceRegistraceNáhledy

Důležité informace o Fortuně:

 1. Fortunu všichni znáte - je to nejstarší a nejznámější česká sázková kancelář. Se sázení po internetu začala v roce 2009. Je vhodným doplňkem k zahraničním sázkovkám.
 2. Fortuna pro nové zákazníky nabízí bombastický vstupní bonus a to 100% vašeho prvního vkladu - až 3000 Kč. Více v sekci Bonusy za registraci.
 3. Od 18.2.2013 Fortuna zrušila manipulační poplatek u sázení po internetu. Dostala se tak na stejnou úroveň jako zahraniční sázkové kanceláře. Tento krok velmi vítáme. Nna pobočce pak činí MP stále 10%.
 4. Vsadíte si zde na všechny sporty, tak jak jste zvyklí z kamenných poboček.
 5. Velká výhoda Fortuny je síť poboček, na kterých můžete na internetové konto vkládat či vybírat peníze – zdarma.

Shrnutí: Pro nové zákazníky Fortuny je připraven vysoký vstupní bonus až 3000 Kč k prvnímu vkladu. Výhodou je možnost vkladu či výběru peněz na kterékoliv kamenné pobočce Fortuny. Výbornou zprávou je také zrušení MP k 18.2.2013. Na internetu tak s Fortunou sázíte již bez poplatku. U Fortuny je nutné dokončit internetovou registraci na kterékoliv pobočce Fortuny - vyžadují to české zákony. Samotné dokončení registrace je však rychlé a nezdrží vás.

Registrace u sázkové kanceláře Fortuna s bonusem až 3000 Kč zdarma:

 1. Klikněte na TENTO odkaz nebo na banner výše. Otevře se Vám stránka sázkové kanceláře Fortuna v novém okně. Uvidíte nabídku bonusu pro nové hráče až 3000 Kč. Klikněte na Zaregistruj se.
 2. Vyplňte registrační formulář Fortuny. Na konci zaškrtněte, že jste starší 18ti let a zvolte Registrovat.
 3. Na e-mail dostanete ověřovací odkaz, který je potřeba odkliknout. Následně obdržíte v SMS heslo pro přístup a identifikační číslo (číslo smlouvy).
 4. S touto SMS se do deseti dnů dostavte na kteroukoliv pobočku Fortuny, kde s vámi obsluha dokončí registraci a získáte bonus až 3000 Kč.

Info: Registrace se dokončuje na kterékoliv pobočce Fortuny z důvodu ověření, že vám již bylo 18 let. Zaměstnanec pobočky zkontroluje, zda údaje zadané při internetové registraci souhlasí s údaji v OP a poté zaktivuje účet. Na ten se již budete přihlašovat z domova. Uživatelské jméno jste si zvolili při registraci a heslo vám přišlo e-mailem. Dokončení registrace na pobočce trvá pouze chvíli a v budoucnu do kamenné pobočky již nebudete muset chodit.


Vklad a výběr peněz u sázkové kanceláře Fortuna:
 1. Na pobočce Fortuna má více než 600 poboček po celé ČR. Tam můžete na internetový účet vložit nebo z něj naopak vybrat vyhrané peníze. Minimálně lze vložit 100 Kč. Doporučujeme vložit 3000 Kč, abyste využili naplno vstupní bonus. Výběr probíhá tak, že ve svém sázkovém účtu Fortuny zvolíte Výběr na pobočce a určíte si, kolik peněz chcete vybrat. Tato suma je pak pro vás rezervována na kterékoliv kamenné pobočce Fortuny, kde si ji po předložení občanského průkazu vyberete.

 2. Bankovním převodem - Fortuna disponuje bankovním účtem u České Spořitelny. Na tento účet lze vkládat libovolné částky. Variabilní symbol tvoří vaše identifikační číslo (číslo smlouvy), které získáte při registraci. Částka, kterou vložíte, je na váš sázkový účet u Fortuny načtena zhruba do čtyř pracovních dnů. Chcete-li vybrat, kliknete ve svém internetovém Fortuna účtu na Výběr na bankovní účet a napíšete částku, kterou si přejete vybrat a číslo účtu, na které si přejete peníze zaslat.

Náhled sázkové kanceláře Fortuna

Hlavní stránka Detail sázky Live sázky
Hlavní stránka Detail sázky Live sázky

Přejeme Vám hodně štěstí při sázení po internetu se sázkovou kanceláří Fortuna.

ANKETA:

Kolik zahraniční sázkovek získá podle Vás licenci?

1-2 
(71662) 26 %
anketa

3-4 
(69328) 25 %
anketa

5 a víc 
(64900) 24 %
anketa

Žádná, zůstane nám tu tipáč, fortuna a oči pro plá 
(66602) 24 %
anketa

Celkem hlasů: 272492

.eu© Sázení.eu