Kompletní informace
 o sázení po internetu
hokej

O sázení po internetu

Než začnete, určitě budete chtít znát důvody, proč sázet po internetu, budete chtít vědět, jak je to s bezpečností sázení po internetu a neobejdete se bez informace, jak vložit a vybrat peníze do sázkových kanceláří. Čtením následujích řádků dostanete odpověď na všechny tyto otázky.

Poznámka: Pokud jste již někdy sázeli, například v kamenných sázkových kancelářích, není tento text určen Vám. Můžete pokračovat rovnou v sekci Jak sázet.

Důvody proč sázet po internetu

  • Neplatíte žádné manipulační poplatky.

Narozdíl od kamenných sázkových kanceláří při sázení po internetu neplatíte žádné poplatky. Kamenné sázkové kanceláře (Tipsport, Fortuna, Chance atp.) Vám za každou uzavřenou sázku účtují tzv. manipulační poplatek. Je to vlastně cena za to, že s Vámi jedná živá osoba a také tím alespoň trochu přispíváte na chod kamenné prodejny. Poplatek u kamenných sázkovek je ve valné většině případů 10% ze vsazené částky. Toto všechno při internetovém sázení odpadá - sázíte sami a nepotřebujete tak k tomu živou osobu a ani nepřispíváte na chod žádné kamenné prodejny, proto žádný manipulační poplatek neplatíte.

  • Dostanete bonus za registraci

Internetové sázkové kanceláře se logicky snaží přilákat co nejvíce nových zákazníků. Jedním z taháků je i peněžitý bonus, který sázkové kanceláře připisují po registraci sázkaře - obvykle k prvnímu vkladu a u mnohých činí i 100% první vložené částky.

  • Sázíte v pohodlí Vašeho domova

Dáte si čajíček nebo pivíčko, v klidu a pohodlí domova prostudujete zápasy a kurzy na které chcete vsadit a potom si nerušeně vsadíte. Nikdo Vás neotravuje, na všechno máte bohorový klid.

  • Sázíte s vyššími kurzy než jsou u kamenných sázkových kanceláří

Internetové sázkové kanceláře mají zpravidla o 20-30% vyšší kurzy než kamenné sázkovky. Je to dáno jejich velikostí - operují na celém světě a díky obratu sázek si mohou dovolit dát vyšší kurzy a tím pádem i vyšší výhry než kamenné sázkové kanceláře. Ty prostě nejsou tak velké a musí tak kurzy alespoň trochu držet při zemi.

  • Máte možnost sázet 24 hodin denně, 365 dní v roce

Už jste si někdy v klasické sázkovce vsadili třeba na Štědrý den? Při sázení po internetu žádný problém. Můžete si vsadit opravdu kdy se Vám chce, čas nehraje vůbec žádnou roli.

  • Můžete sázet jakékoliv sázky (již od 5 Kč až skoro neomezeně)

Znáte nějakou kamennou sázkovou kancelář, kde můžete vsázet již od pěti korun a navíc bez poplatku? Nepřemýšlejte, žádná taková totiž neexistuje. To je další plus pro sázení po internetu, kde jde sázet takto nízké částky naprosto bez problémů.

Sázky Live jsou převratem v sázení. O co jde? Vysvětlíme si na malém příkladu: Dejme tomu, že máme možnost uzavřít LIVE sázku na hokejový mač ČR - Slovensko. Kurz před zahájením zápasu je 1,5 na výhru ČR, 4,2 na plichtu a 2,3 na výhru SR. V případě, že dá SR gól(y) a povede, je pravděpodobnější, že zápas vyhraje. Kurz na výhru SR se změní z původních 2.3 na 1,5. Výhra ČR nebo remíza, je při stavu 2:0 pro SR méně pravděpodobná, takže kurzy na ně se zvýší. Například na 4,5 (v případě remízy) a 5 (na výhru ČR). Možnost vyhrát pětinásobek vsazené sázky je lákavá, ale pravděpodobnost vítězství ČR a tedy i výhry není přiliš velká. Oproti tomu je mnohem pravděpodobnější, že zvítězí SR. Pokud by ČR dala kontaktní gól, kurz na ní by dále klesl. Kurz na SR by se naopak zvýšil. Tak zhruba probíhá LIVE sázení, kdy sázíte v průběhu celého zápasu a kurzy se stále mění.

Jak je to s bezpečností sázení po internetu?

Stejně jako v reálném světě jsou různé spolky na ochranu spotřebitelů, které upozorňují na obchodníky se špatnou pověstí a oceňují ty kvalitní, tak i na internetu jsou k dispozici služby, které hodnotí kvalitu a bezpečnost jednotlivých sázkových kanceláří. My tyto stránky pravidelně navštěvujeme, informace z nich vyhodnocujeme a Vám nabízíme pouze ty nejlepší a naprosto bezpečné internetové sázkové kanceláře.

Server www.sazeni.eu Vám garantuje, že všechny online sázkové kanceláře, na které odkazujeme, se v žebříčcích kvality pravidelně umísťují na prvních místech. Jedná se o společnosti registrované v zemích Evropské unie jako například Rakousko nebo Velká Británie s licencí k uzavírání sázek nebo provozování loterií pod kontrolou úřadů v zemi registrace a tudíž jsou naprosto bezpečné.

Jak vložit a vybrat peníze do sázkových kanceláří?

Možná se ptáte, jak vlastně na svůj účet u sázkové kanceláře dostanu peníze a jak je potom vyberu? Nejreálnější a nejsnadnější způsoby vkladu/výběru jsou popsány zde:

  • Vklad/Výběr přes bankovní účet

Nejpoužívanější metoda k převodu peněz na účet u sázkové kanceláře je příkaz k úhradě z Vašeho bankovního účtu. Vše probíhá velice rychle a jednoduše. Po zaregistrování u sázkové kanceláře dostanete přiděleno číslo (ID), které poté vepíšete jako zprávu pro příjemce či jako variabilní symbol do již zmíněného příkazu k úhradě. Ten potom odešlete na účet té či oné sázkové kanceláře. Nemusíte mít obavy, přesné způsoby vkladu/výběru naleznete u popisu každé námi nabízené sázkové kanceláře.

  • Vklad/Výběr přes internetovou peněženku

Moneybookers je nejznámější internetová peněženka, která zajišťuje převody mezi Vámi a Vaším sázkařským účtem u kterékoliv sázkové kanceláře. Nejvhodnější převod peněz je příkazem k úhradě z Vašeho bankovního účtu. Moneybookers má svůj účet i v České republice u Živnostenské banky - 4227514004/0400, takže za převod zaplatíte pouze běžný poplatek.

Účet u Moneybookers je možné založit v jakékoliv měně - €, $, ale i v Kč, Sk a i jiných měnách. Výhodné je založit si tento účet v takové měně v jaké bude mít sázkový účet. Ale není vůbec žádný problém mít účet v Kč a převádět na sázkový účet v €, převáděná částka bude přepočtena podle aktuálního kurzu €/Kč. Poplatky za transakce jsou minimální. Při vkladu peněz bez poplatku. Při výběru 1,80 €, popř. i bez poplatku. Stále Vám není jasné, proč je internetová peněženka výhodná? Je to prosté. Jen jednou na ni vložíte peníze a ty pak můžete libovolně převádět mezi Moneybookers a všemi sázkovými kancelářemi. Hlavní plus je, že převod z Moneybookers na sázkařský účet proběhne okamžitě po zadání. Nemusíte tedy čekat týden, jako při převodu z běžného účtu. Internetovou peněženku Moneybookers si můžete založit zde: Moneybookers

ANKETA:

Kolik zahraniční sázkovek získá podle Vás licenci?

1-2 
(71660) 26 %
anketa

3-4 
(69327) 25 %
anketa

5 a víc 
(64899) 24 %
anketa

Žádná, zůstane nám tu tipáč, fortuna a oči pro plá 
(66601) 24 %
anketa

Celkem hlasů: 272487

.eu© Sázení.eu