Kompletní informace
 o sázení po internetu
plavání

FAQ nejčastější otázky

V této sekci naleznete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy o sázení. Nenajdete-li zde odpověď na to, co Vás zajímá, neváhejte se nás zeptat pomocí níže uvedeného formuláře.


Váš e-mail:


Váš dotaz:Chci vkládat/vybírat přes bankovní účet. Co jsou kódy SWIFT a IBAN?

Mohu si jako občan ČR otevřít účet v EURech?

Kdy musím poslat kopie dokladů kvůli identifikaci? Až po registraci?

Vložím-li peníze na účet u Betandwin přes bankovní převod, mohu hned sázet?

Jaká je nejmenší možná hodnota žetonu v ruletě u 888 Casino?

Mohu poslat společnosti Betandwin peníze na účet, i když účet nevlastním?

U Vámi nabízených SK jsem nenašel nabídku českého hokeje a fotbalu. Jakto?

Co se stane, když se neuskuteční daný zápas?

Pokud byl můj 1. vklad 2000 Kč, znamená to, že nezískám žádný bonus za registraci?

Chci zrušit zasílání newsletterů z www.sazeni.eu, jak na to?

jak mohu vybrat peníze když nemám účet a budu chtět vybrat penize,které jsem vyhrál

Jak je to s legislativou ČR ohledně sázení po internetuChci vkládat/vybírat přes bankovní účet. Co jsou kódy SWIFT a IBAN?

Jedná se o mezinárodní kódy bank, respektive bankovních účtů. IBAN je mezinárodní číslo Vašeho bankovního účtu. Zjistíte jej na bankovním výpise, v internetovém bankovnictví, případně Vám jej sdělí na přepážce Vaší banky. IBAN Vašeho účtu můžete zjistit také na této stránce. SWIFT je mezinárodní označení pro bankovní ústav. Přinášíme Vám SWIFT kódy všech českých bank:
BankaSWIFT kod
ABN AMRO BANK ABNACZPP
HVB CZECH REPUBLIC, BACXCZPP
BNP-DRESDNER BANK (ČR) BNDBCZPX
CITIBANK CITICZPX
COMMERZBANK AG COBACZPX
CREDIT LYONNAIS BANK CRLYCZPP
ČESKÁ EXPORTNI BANKA CZEECZPP
ČESKÁ SPOŘITELNA GIBACZPX
ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA CEKOCZPP
DEUTSCHE BANK DEUTCZPX
EBANKA EBNKCZPP
GE MONEY BANK AGBACZPP
ING BANK INGBCZPP
INTERBANKA INPACZPP
KOMERČNÍ BANKA KOMBCZPP
KONSOLIDAČNÍ BANKA KOBPCZPP
PLZEŇSKÁ BANKA PLBACZPI
J & T BANKA JTBPCZP1
PPF BANKA PMBPCZPP
RAIFFEISENBANK RZBCCZPP
SOCIETE GENERALE BANKA SOGECZPP
UNION BANKAUNBACZ22
VOLKSBANK CZ VBOECZ2X
ŽIVNOSTENSKÁ BANKA ZIBACZPP


Mohu si jako občan ČR otevřít účet v EURech?

Jako občan ČR si samozřejmě účet v EURech otevřít můžete, podrobnosti Vám dají v každé české bance. Pokud ale chcete účet zakládat kvůli sázení, nemusíte se EURem vůbec zabývat, pokud si vyberete z prvních čtyř kanceláří, které na našem webu nabízíme. Ty totiž podporují vklad v Kč, takže Euro nepotřebujete.


Kdy musím poslat kopie dokladů kvůli identifikaci? Až po registraci?

Identifikace (kopie OP případně kreditní karty, případně výpis z účtu - záleží na jednotlivých sázkových kancelářích) se většinou vyžaduje až při výběru peněz ze sázkové kanceláře - pro ověření, zda-li jste tím, za koho v sázkové kanceláři hrajete a hlavně, zda-li je Vám 18 let. S tím, kdy budete muset zaslat kopie potřebných dokladů, si tedy nemusíte dělat hlavu, sázková kancelář Vás na toto vždy včas a sama upozorní. O ochranu svých osobních údajů také nemusíte mít strach. Je samozřejmostí, že při posílání kopií dokladů, zakryjete citlivá data (u kreditní karty necháváte odkrytá pouze poslední 4 čísla, u bankovního převodu můžete zakrýt veškeré částky a pohyb peněz atd.). Každopádně si s identifikací nedělejte hlavu. V případě, že bude nutná, Vás na to každá námi nabízená sázková kancelář sama upozorní a to vždy v českém jazyce.


Když vložím peníze na svůj účet prostřednictvím bankovního převodu mohu okamžitě sázet?

Když vložíte peníze na svůj účet pomocí bankovního převodu, musíte počkat ještě cca 3-4 dny, než se peníze převedou na jejich bankovní účet. Ihned potom navýší sázkovka Váš hrací účet o tu částku, kterou jste převedli a přičte i případný bonus ke vkladu. Jestliže chcete začít sázet okamžitě po vkladu, doporučujeme využít převodu z kreditní karty (doporučujeme - o bezpečnost se nebojte, sami jsme to již několikrát vyzkoušeli, vše je dokonale chráněno proti zneužití).


Mohu poslat sázkové společnosti peníze na účet, i když já sám žádný účet nevlastním?

Společnosti peníze na účet samozřejmě poslat můžete i když Vy osobně žádný bankovní účet nemáte. Zajdete do banky, kde vyplníte pokladní složenku (na který účet, kolik peněz vkládáte). Do této pokladní složenky nesmíte zapomenout vepsat Vaše ID, podle kterého společnost pozná, že jste na její účet složili peníze právě Vy. Peníze však můžete složit pouze v bance, kde má společnost veden účet.


U Vámi nabízených SK jsem nenašel nabídku českého hokeje a fotbalu. Jakto?

Český hokej a fotbal najdete ve všech námi nabízených sázkových kancelářích. Je možné, že když jste se na nabídku díval, český hokej a fotbal jste tam neviděl, protože jednoduše nebyly ještě vypsány kurzy na aktuální kolo.


Co se stane, když se neuskuteční daný zápas?

Když se neuskuteční daný zápas, pak jsou buď peníze vráceny (jestliže se jedná o jednoduchou sázku) nebo je zápas z tiketu vymazán (jestliže se jedná o tzv. AKO sázku). Na české zápasy můžete sázet ve všech námi nabízených sázkových kancelářích. Doporučujeme registraci přes náš server Sázení.eu.


Pokud byl můj 1. vklad 2000 Kč, znamená to, že nezískám žádný bonus za registraci?

Mluvíme zde o sázkové kanceláři Bwin. Pokud vložíte minimálně 1000 Kč, získáte zmíněný bonus 1000 Kč. Horní hranice vkladu není omezena. Tzn. že i za vklad 2000 Kč získáte bonus 1000 Kč.


Chci zrušit zasílání newsletterů z www.sazeni.eu, jak na to?

Napište na info@sazeni.eu. Do předmětu e-mailu uveďte "ZRUŠENÍ NEWSLETTER". Ihned poté budete vyřazeni z naší databáze zasílání novinek ze světa sázení. Pozn. Samozřejmě musíte žádost o zrušení zaslat z e-mailu, na kterém chcete zasílání newsletteru zrušit.


jak mohu vybrat peníze když nemám účet a budu chtět vybrat penize,které jsem vyhrál

Peníze můžete zpravidla vybírat způsobem, kterým jste je na účet sázkové kanceláře vložil. Jestliže nevlastníte bankovní účet, musel jste vkládat peníze jiným způsobem (internetová peněženka). Tím samým způsobem je tedy můžete vybrat


Jak je to s legislativou ČR ohledně sázení po internetu

Česká legislativa sázení po internetu nijak neupravuje. Internetové sázení u nás tedy není povoleno, ale není ani zakázáno. Internetové sázkové kanceláře u nás podnikají na základě evropských licencí. ČR je členem EU, tudíž musí tyto evropské licence respektovat a uznávat.

ANKETA:

Kolik zahraniční sázkovek získá podle Vás licenci?

1-2 
(71662) 26 %
anketa

3-4 
(69328) 25 %
anketa

5 a víc 
(64900) 24 %
anketa

Žádná, zůstane nám tu tipáč, fortuna a oči pro plá 
(66602) 24 %
anketa

Celkem hlasů: 272492

.eu© Sázení.eu